Hitachi’den Hikoki’ye!

Anasayfa > Hitachi’den Hikoki’ye!

1948’den Bu yana bir dünya markası olan HITACHI Elektrikli El Aletleri, ekim ayından itibaren HIKOKI markası ile üretilecektir.Marka değişikliği hakkında:


Elektrikli el aletleri alanında lider bir üretici olan Hitachi Koki Co., Ltd, şirket ünvanını, 1 Ekim 2018’den itibaren Koki Holdings Co., Ltd. olarak değiştirmiş ve HITACHI ve/veya Hitachi Koki olarak bilinen tüm elektrikli el aletleri hattını 1 Ekim 2018’den itibaren geçerli olmak üzere  HiKOKI (“hay-ko-ki” olarak telaffuz edilir) adı altında yeniden markalaştırmıştır.
Yapılan bu marka değişikliği, şirketin küresel bazda 130’dan fazla ülkedeki mevcut işlerini büyüterek, sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen, iddialı uluslararası büyüme stratejisiyle uyumludur.
Dünya genelindeki tüm çalışanlarımızın ve ortaklarımızın desteğiyle işimizi bir üst seviyeye taşıyabileceğimize inanıyoruz. Bu hedefi mümkün kılmanın ilk adımı ise markanın yenilenmesi. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin beklentilerini aşan bir marka oluşturmak için büyük bir heyecan ve azim ile çalışmaktayız.
 
HiKOKI markası, şirketin üç ana temel gücünü içinde barındırır.
 
- Üstün performanslı ürünleri ortaya çıkaran yenilikçi teknolojileri,
- 70 yıllık tarihi ve deneyimi ile desteklenen ürün ve servis güvenilirliği
- KKR ile kurulan ortaklığın temsil ettiği yeni iş büyümesine yönelik potansiyel
 
Müşterilerimiz için “1nci Sınıf” ürünler sağlama taahhüdümüzü ve küresel statüde “1 numara” olma amacımıza olan bağlılığımızı ifade etmek için “i” ve “K” harfleri arasında dolaylı olarak belirtilen “1” rakamı bulunmaktadır.