Hakkımızda

Anasayfa > Hakkımızda

Şirketimiz;

Kale Hırdavat ve Makina A.Ş.

Bünyesinde bulundurduğu farklı satış kanalları ile hizmet veren, başta hırdavat, makina ve elektrikli el aletleri olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile 45 yıldır iç ve dış pazara tedarik sağlamaktadır.


2019 yılı itibariyle öncelikli satış hizmetimizi; 250 ana bayi, 100'ü aşkın zincir mağaza, satış sonrası hizmetimizi Türkiye genelindeki120 yetkili servisimiz ile müşterilerimize sunmaktadır.


Bir dünya markası olan HIKOKI elektrikli el aletleri Türkiye tek yetkilidistribütörü olan firmamız aynı zamanda kendi markalarımız KLPRO ve ATLASPRO markalarınında satışını gerçekleştirmektedir.


20'yi aşkın ürün grubuyla kendi grup markamız olan 'KLPRO' satış ve satış sonrası verdiği hizmetle iç ve dış satışımızda önemli paya sahiptir. Yine kendi pazarında lider 'ATLASPRO' ise firmamızın meydan getirdiği, kaldırma ve taşıma aletleri markamızdır.


Türkiye hırdavat ve nalburiye sektörünün kalbi konumundaki Karaköy-Perşembe pazarında başladığımız ticari hayatımız, Edirnekapı yönetim merkezimizde ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir.

WhatsApp